Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Kadetki i Młodziczki z porażkami
23 paź

W środę w konińskiej hali KDK odbyły sie dwa mecze. Swoje spotkanie rozegrały Kadetki A oraz Młodziczki Starsze.

Jako pierwsze na parkiet wybiegły dzisiaj Kadetki A i podejmowały one zespół AZS INEA Poznań. Mimo, że przez całe spotkanie to koninianki prowadziły i przeważały na boisku to jednak poznanianki cieszyły się dzisiaj ze zwycięstwa 69:66. Na dwie minuty przed końcem naszym koszykarkom brakło już sił aby utrzymać koszystny wynik do końca i sprytnie wykorzystały to zawodniczki INEI, najpierw doprowadzając do remisu a później wychodząc na trzypunktowe prowadzenie. Na kilka sekund przed końcem MKS miał szansę jeszcze doprowadzić do dogrywki, lecz rzutu za trzy punkty nie trafiła jedna z koszykarek konińskiej ekipy.

MKS MOS Konin - INEA AZS Poznań 66:69 (21:12, 14:13, 15:24, 16:20)
MKS:
Gieras 17, Cienkuszewska 17, Przybylak 13, Libertowska 9, Olejniczak 6, Kuszlik 2, Pospieszyńska 2.

W drugim spotkaniu Młodziczki Starsze również podejmowały zespół INEI Poznań. Tym razem MKS musiał zdecydowanie uznać wyższość rywala przegrywając wysoko 34:130.

MKS MOS Konin - INEA AZS I Poznań 34:130 (5:37, 9:42, 13:24, 7:27)