x
Trzy przegrane z MUKS-em Poznań
04 gru

We wtorek 3 grudnia swoje zalegle spotkania z MUKS Poznań rozegrały Młodziczki Starsze, Kadetki A oraz Młodziczki Młodsze.

Jako pierwsze na parkiet wybiegły Młodziczki Starsze. Podopieczne Justyny Borońskiej oraz Magdy Stawickiej nie dały rady zwyciężyć z zespołem z Poznania i ostatecznie uległy 59:74.

MKS MOS Konin - MUKS Poznań 59:74 ((9:10, 18:13, 9;26, 23:25)
MKS MOS Konin:
Weronika Jakubowska 27, Wiktoria Napierała 17, Natalia Wierzbińska 4, Wiktoria Sobieraj 4, Patrycja Miller 2, Wiktoria Golon 2, Anna Stelmasik 2, Natalia Szreder 1.

W drugim meczu mogliśmy oglądać Kadetki A. Mecz od początku zapowiadał się na bardzo wyrównany i tak też było do samego końca. Po bardzo emocjonującej końcówce MUKS wygrał z MKS MOS Konin 58:52.

​MKS MOS Konin - MUKS Poznań 52:58 (15:23, 13:11, 9:16, 15:8)
Weronika Przybylak 18, Daria Libertowska 17, Paulina Gieras 6, Daria Cienkuszewska 4.

Jako ostatnie zaprezentowały się najmłodsze tego dnia zawodniczki, czyli młodziczki młodsze. Podopieczne Kamili Kupczak przegrały różnicą 20 punktów, mimo że do końca 3 kwart wynik był wyrównany. W ostatniej kwarcie naszym najmłodszym koszykarkom brakło sił i to MUKS wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

​MKS MOS Konin - MUKS Poznań 46:66 (7:20, 14:8. 16:18, 9:20)
Karolina Wawrzyniak 18, Natalia Pałasz 6, Wiktoria Wróbel 6, Sandra Melewska 5, Paulina Walczak 4, Natalia Jakubowska 4, Maja Gaj 2, Zuzanna Różycka 1.