Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
MKS przegrywa ze Szczecinem
06 gru

MKS w kolejnym meczu 3 Ligi musial uznać wyższość rywali. Tym razem lepszy okazał się Bombardier Szczecin, wygrywając 74:60.

Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarz, którzy wyszli na prowadzenie 17:2. Po przerwie na żadanie dla trenera gości przewaga stopniowo topniała. Pierwsza kwartę wygrał MKS 17:11 lecz w drugiej kwarcie lepiej zagrali zawodnicy ze Szczecina i to oni schodzili na przerwę prowadząc 32:29. Druga połowa nalezała już do Bombardiera, ale MKS nie dawał łatwo za wygraną i zmuszał przeciwnika do agresywnej i szybkiej gry. Ostatecznie MKS przegrał 60:74 i nadal pozostaje bez zwycięstwa w 3 Lidze. Mimo przegranej gra młodych koszykarzy z Konina mogla się podobać.

MKS MOS Konin - Bombardier Szczecin 60:74 (17:11, 12:21, 10:19, 21:23)