Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Bardzo ważne zwycięstwo
25 sty

Juniorzy odnieśli bardzo ważne ligowe zwycięstwo pokonując drużyne MKK Pyra Poznań 84:67.

Od samego początku spotkania gra była bardzo wyrównana i wiadomo było że oba zespoły będą walczyć o każdy centymetr parkietu. Licznie zgromadzona publicznosć w hali KDK dopingowała naszych zawodników od poczatku az do końcowej syreny. Pierwsza kwarta należała dla MKS-u głównie za sprawą Filipa Lenartowskiego oraz Aleksandra Dziewy. W drugiej kwarcie gra nieco się wyrównala i naprzerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 38:38. W kolejnej odsłonie gra toczyła się punkt za punkt i przed czwarta kwartą kwestia wyniku nadal pozostawała otwarta. Jednakże w  czwartej kwarcie nasi zawodnicy zagrali koncertowo! Agresywna obrona i szybkie kontrataki zniechęciły gości do nawiązania walki ze świetnie dysponowanymi zawodnikami MKS-u. Ostatecznie MKS MOS Konin pokonał sąsiadujacą w tabeli Pyrę Poznań 84:67 . To zwycięstwo znacznie przybliża naszych Juniorów do awansu do rozgrywek centralnych. Dobre spotkanie rozegrał Aleksadner Dziewa (24 pkt) oraz Filip Lenartowski (18 pkt). Na pochwały zasługuje także najmłodszy w zespole Daniel Kotwasiński, zdobywca 19 oczek.

MKS MOS Konin - PYRA Poznań 84:67 (22:17, 16:21, 25:22, 21:7)