Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Juniorzy starsi przegrali z Ostrowem Wlkp
06 sty

Po świątecznej przerwie na ligowe parkiety powrócili Juniorzy Starsi. W niezwykle ważnym meczu przegrali oni po wyrównanym pojedynku ze Stalą Ostrów 70:86.

Spotkanie od początku do końca było bardzo wyrównane. Stal wygrała pierwszą kwartę 24:19 ale zawodnicy MKS-u nie zamierzali oddać łatwo tego pojedynku. Podopieczni Norberta Napierały po 5 minutach drugiej kwarty doprowadzili do stanu 33:35 dla gości, a po "trójce" Filipa Lenartowskiego wyszli na jednopunktowe prowadzenie. Od tej pory gra toczyła się punkt za punkt. W trzeciej ćwiartce goście wypracowali sobie już trzynastopunktowe prowadzenie i gdy wydawało się ze losy meczu sa już przesądzone, MKS zdobył 15 oczek z rzędu wychodząc na prowadzenie 58:56. Niestety było to ostatnie prowadzenie naszej druzyny w tym meczu. Ostatecznie Stal Ostrów wygrała z MKS MOS Konin 86:70. Dobre spotkanie rozegrali Filip Lenartowski oraz Aleksander Dziewa -  odpowiednio 22 i 18 punktów.

MKS MOS Konin - Stal Ostrów Wlkp 70:86 (19:24, 21:22, 18:14, 12:26)
MKS MOS Konin:
Lenartowski 22 (5x3), Dziewa 18(1x3), Lorencki 14(2x3), Grzelak 6, Kotwasiński 6, Miklaszewski 4.