Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Bombardier pokonany!
28 lut

Juniorzy MKS MOS Konin pokonali w pierwszym spotkaniu strefy U-18 Bombardiera Szczecin 77:67.

Pierwsze minuty spotkania to popisowa gra gości, którzy prowadzili już 25:14. Koncówka pierwszej kwarty i początek drugiej należał jednak do zawodników MKS-u, którzy zdobyli 24 punkty, tracąc w tym czasie zaledwie dwa oczka. Po pierwszej połowie MKS prowadził 49:43. Druga połowa to wyrównana gra z obu stron, lecz kontrolę nad meczem mieli zawodnicy naszego klubu. W ostateczności to oni zwyciężyli w całym spotkaniu 77:67. Niepokoi momentami chaotyczna gra naszych juniorów, Mamy nadzieje że w następnych meczach uda się uniknąc prostych błedów i niewymuszonych strat. Najlepiej punktującym zawodnikiem MKS-u był Aleksander Dziewa, zdobywca 23 oczek. Na pochwałę zasługuje kapitan zespołu Michał Miklaszewski (14 pkt).

MKS MOS Konin - Bombardier Szczecin 77:67 (20:25, 29:18, 16:13, 12:11)
MKS
: Dziewa 23, Miklaszewski 14, Lenartowski 13, Kotwasiński 10, Barszcz 6, Grochowski 5, Hejosz 4, Zacharski 2.

Kolejne spotkanie już w sobotę 28 lutego o godzinie 11:00. Rywalem MKS-u będzie KS Spójnia Stargard Szczecinski.