Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Kościan minimalnie lepszy
11 lut

W bardzo ważnym spotkaniu w lidze Juniorów BC Obra Kościan okazała się minimalnie lepsza od MKS MOS Konin wygrywając 80:76.

Przed spotkaniem żadna z drużyn nie była stawiana w roli faworyta. Od poczatku oba zespoły toczyły walkę punkt za punkt. Dopiero pod koniec drugiej kwarty MKS odskoczył na 7 oczek i przy stanie 39:32 zawodnicy schodzili do szatni. Po przerwie lepiej rozpoczęli zawodnicy gości. Szybko doprowadzili do remisu, a nawet wyszli na czteropunktowe prowadzenie. Po przerwie na żądanie dla trenera Zielińskiego zespół MKS-u zaczął grać skuteczniej. Obra nie odpuszczała i na minutę przed końcem ważną akcję 2+1 przeprowadził zawodnik naszych rywali. Tej minimalnej przewagi już nie udało się odrobić i to Obra Kościan wygrała 80:76.

MKS MOS Konin - Obra Kościan 76:80 (23:22, 16:10, 20:30,17:18)