Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Emocje do ostatnich sekund
14 mar

Młodziczki młodsze pokonały Olimpijczyka Ostrów Wlkp 58:57. Emocje były do samego końca, a szala zwycięstwa została przechylona dopiero w ostaniej sekundzie spotkania.

Pierwsza połowa to lepsza gra drużyny gości. Ostrów wypracował sobie delikatną przewagę i na przerwę schodził z ośmiopunktową przewagą . Pod koniec trzeciej kwarty przewagę udało się zmniejszyć do 3 oczek, lecz w ostatnich dwóch minutach Olimpijczyk ponownie uciekł na siedem punktów. Czwarta kwarta to bardzo dobra gra MKS-u. Kolejne punkty notowały Rogulska oraz Tomaszewska. Na 2 sekundy przed końcem, przy stanie 57:57 pod koszem faulowana była zawodniczka MKS MOS Konin, Amelia Stolarska. Sędzia przyznał dwa rzuty wolne i to od tych rzutów zależał wynik spotkania. Pierwszy z dwóch rzutów został skutecznie wykorzystany i to MKS mógł cieszyć się ze zwycięstwa.  Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Kamila Rogulska - 19 punktów.

MKS MOS Konin - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp 58:57 (16:19, 13:18, 11:10, 18:10)