Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Juniorki przegrywają z Ostrowem
22 mar

Mimo dobrej pierwszej połowy Juniorki MKS MOS Konin przegrywają z Ostrovią Ostrów Wlkp 38:65.

W pierwszej połowie koninianki próbowały dorównać kroku rywalkom z Ostrowa Wlkp. Przy stanie 27:22 dla gości, do końca pierwszej połowy punkty zdobywały już tylko koszykarki z Ostrowa. Do przerwy widniał wynik 22:36. W drugiej połowie nasze zawodniczki miały problem ze skutecznością rzutową co znacznie odbiło się na poziomie gry. Rywalki nie pozostawiały złudzeń i wykorzystywały każdą szansę na powiększenie przewagi. Ostatecznie MKS przegrał 38:65. Dobre spotkanie rozegrała Daria Libertowska, która zdobyła 15 punktów.

MKS MOS Konin - TS Ostrovia Ostrów Wlkp 38:65