Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Kadetki B pokonują Bojanowo
12 kwi

Kadetki B MKS MOS Konin pokonały na własnym parkiecie SZOK Bojanowo. Najskuteczniejszą zawodniczką była Alicja Lewandowska, która zdobyła 23 punkty.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 16:12. Druga kwarta to gra punkt za punkt i do przerwy minimalne prowadzenie było po stronie MKS-u. W trzeciej kwarcie przewagę udało sie powiększyć do 14 punktów i było prawie pewne kto tego dnia zwycięży. W czwartej kwarcie minimalnie lepsze okazały się przyjezdne, wygrywając kwartę 18:16. Cały mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u 67:55. Oprócz wyżej wspomnianej Alicji Lewandowskiej (23 punkty), dobre spotkanie rozegrałym Weronika Jakubowska (15 punktów) oraz Patrycja Janicka (13 punktów).

MKS MOS Konin - SZOK Bojanowo 67:55 (16:12, 16:13, 19:12, 16:18)