Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Młodziczki młodsze lepsze od MUKS-u
22 kwi

Młodziczki młodsze MKS MOS Konin pokonały na własnym parkiecie MUKS Poznań 54:48.

W pierwszej połowie podopiecznym Magdy Stawickiej i Piotra Andrzejczaka udało wypracować się wysoką siedemnastopunktową przewagę. Wydawało się, że w drugiej połowie zespół gości nie zdoła odrobić strat i uda się spokojnie utrzymać to zwycięstwo do końca. MUKS na druga połowę wyszedł niezwykle zmotywowany i podbudowany co odrazu przełożyło się na grę zespołu. Trzecią kwartę to goście wygrali w stosunku 16:9. Czwartą kwartę lepiej rozpoczęły zawodniczki MKS-u ale szybko do odrabiania strat ruszyły koszykarki z Poznania. Po emocjonującej końcówce MKS MOS Konin pokonał MUKS Poznań 54:48. Bardzo optymistycznym faktem jest to, że w tym spotkaniu wszystkie zawodniczki MKS MOS Konin zdobyły punkty.

MKS MOS Konin 54:48 (18:6, 17:12, 9:16, 10:14)