Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Cztery zwycięstwa i jedna porażka Młodziczek Młodszych
17 maj

Miesiąc maj jest bardzo udany dla Młodziczek Młodszych MKS MOS Konin. 4 zwycięstwa i 1 porażka to bilans naszego zespołu.

Pierwszy mecz rozegrany 7 maja w Poznaniu z faworyzowaną drużyną AZS Poznań przyniósł niespodziewaną wygraną. Mecz od poczatku do końca był bardzi wyrównany a końcówka dała wszystkim obecnym na hali mnóstwo emocji. Na 0,7 sekundy do końca przy stanie 48:47 dla MKS-u sędzia odgwizdał kontrowersyjny faul i przyznał dwa rzuty osobiste drużynie gospodarzy. Wszystko zależało od zawodniczki AZS Poznań, która jak się okazało nie wytrzymała presji i spudłowała przyznane jej rzuty i to MKS cieszył się ze zwycięstwa w Poznaniu!

Dwa kolejne mecze to spotkania w Rawiczu z tamejszymi SP 5 Rawicz oraz UKS Olimp Rawicz. Oba mecze nasze zawodniczki zagrały na bardzo dobrym poziomie i obu przypadkach cieszyły się ze zwycięstw. Z SP 4 Rawicz MKS wygrał 86:47, natomiast z Olmip Rawicz mecz zakończył się wynikiem 61:34.

Po tygodniu przerwy od horroru w Poznaniu przyszedł czas na rewanż w Koninie. Ponownie mogliśmy oglądać zacięte widowisko i ponownie to MKS MOS Konin wyszedł z tej rywalizacji zwycięsko. Tym razem 52:48.

W sobotę 16 maja do Konina zawitał bardzo silny zespół z Witkowa. Do niedawna nasza drużyna nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z tym zespołem ale tym razem było inaczej. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 27:22 dla gości. W drugiej połowie nasze koszykarki zagrały trochę gorzej i rywalki wypracowały sobie kilkunastopunktową przewagę której nie oddały do samego końca. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 40:56.

Kolejny mecz w  Koninie Młodziczki młodsze rozegrają 30 maja o godzinie 12:00 z SP 5 Rawicz.