Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Sezon 2016/2017 rozpoczęty
17 paź

Sezon 2016/2017 rozpoczęty


Kolejny sezon dla młodych koszykarzy MKS MOS Konin został rozpoczęty.


Kolejny sezon dla młodych koszykarzy MKS MOS Konin został rozpoczęty. 16.10.2016 na koniński parkiet w hali KDK wybiegli juniorzy – podopieczni trenera Jakuba Górnego. Jednak w meczu z faworyzowanymi zawodnikami MKK Gniezno nie udało się nawiązać wyrównanej walki. Koniński zespół, złożony głównie z graczy młodszych, ustępował rywalowi pod względem warunków fizycznych oraz skuteczności rzutowej. Wynik 53:92 nie odzwierciedla jednak aż tak dużej przewagi, gdyż o rezultacie zdecydowała 2 kwarta, przegrana przez koninian 27-5. MKS MOS Konin wystąpił w składzie: Sergiusz Napierała – kpt., Łukasz Zawodniak 6 pkt., Przemek kwiatkowski, Bartosz Rychlewski 6 pkt., Jakub Wojtasik, Kamil Stolarek 9 pkt., Piotr Pietrzak 12 pkt., Hubert Szczap 6 pkt., Adrian Kostrzewa, Jan Pietrow 10 pkt., Jakub Bugaj 2 pkt., i Aleks Kronowiecki 2 pkt. Najlepszym graczem zespołu został był Bartosz Rychlewski, który zanotował dwucyfrową liczbę zbiórek. W szeregach gości zagrał wychowanek Konina – Daniel Kotwasiński 15 pkt., czołowy gracz MKSu z zeszłego sezonu oraz król strzelców Wielkopolskiej ligi Juniorów. Zarówno naszym zawodnikom, jak i Danielowi życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.