Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Juniorzy starsi przegrywają z KS Stal Ostrów Wlkp.
07 lis

Juniorzy starsi przegrywają z KS Stal Ostrów Wlkp.


Nie udało się nawiązać wyrównanej walki

Nie udało się nawiązać wyrównanej walki konińskim juniorom starszym z KS Stal Ostrów Wielkopolski. Mimo iż w pażdziernikowym sparringu nieznacznie lepsi okazali się Koninianie, to we wczorajszym meczu goście pokazali dojrzalszy basket, poparty drugoligowym doświadczeniem oraz dysponowali lepszymi warunkami fizycznymi zwłaszcza w walce podkoszowej. Warto nadmienić, że ekipa za Konina gra w tej lidze zawodnikami o 2 i 3 lata młodszymi od swoich kolegów z innych drużyn. Ponadto w konińskim zespole widoczny był brak podstawowego środkowego Szymona Tomczaka oraz skrzydłowego Szymona Zacharskiego i obrońcy Kamila Stolarka.Mimo to MKS grał z pełnym poświęceniem a wynik 58:86 nie odzwierciedla przebiegu meczu. Dla MKS MOS Konin punkty zdobywali: Napierała 4, Miklaszewski 9, Pietrow 17, Lenartowski 5, Rychlewski 8, Hejosz 2, Pietrzak 4, Zawodniak 2, Szczap 5 i Bugaj 2.