Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
07 lis

Nasi wychowankowie


Nieźle poczynają sobie nasi wychowankowie na ligowych parkietach.

Nieźle poczynają sobie nasi wychowankowie na ligowych parkietach. W TBL Cosinus Widzew ŁÓDŹ uległ Wiśle Can-Pack Kraków 64:84. Niezły mecz rozegrała Julia Drop, która dla przegranych zdobyła 3 pkt., 6 zb., 4 as., i 1 przechwyt. Na drugoligowych parkietach na uwagę zasługuje występ Daniel Kotwasińskiego, który w przegranym meczu z SMS PZKOSZ Władysławowo 73:75 zdobył 12 pkt., 4 zb., 7 as. i 2 przechwyty. Kolejny nasz wychowanek potwierdził swoją przydatność dla AZS Politechniki Poznań, która bez problemów pokonała Biofarm Basket Suchy Las 70:50. Jakub Rogulski zdobył dla Politechniki 13 pkt., 8 zb., 2 przechwyty oraz 1 blok. Na szczególną uwagę zasługuje Olek Dziewa, który zaliczył już kolejne double-double w barwach niepokonanego jak dotąd WKS Śląsk Wrocław, który w wygranym meczu wyjazdowym z BC Obra Kościan, 56:78 zaliczył 14 pkt., 10 zb., 1 as., 1 prz. i 1 blok. Olek tym występem sprawił sobie urodzinowy prezent. Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w walkach na ligowych parkietach!