Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
03 lis

Zabrakło skuteczności


W dniu 02.11. w Rawiczu juniorzy spotkali sie z miejscową Ravią Rawicz.

W dniu 02.11. w Rawiczu juniorzy spotkali sie z miejscową Ravią Rawicz. Na trudnym terenie niestety zabrakło skuteczności spod kosza oraz przestrzelonych rzutów wolnych (18/26). Po ciągłej pogoni za wynikiem niestety nie udało się doprowadzić do wygranej. Wynik końcowy 80:71 w kwartach (20:9, 12:20, 23:23 i 25:19). Punkty zdobywali: Napierała 7, Kwiatkowski 9, Zawodniak 2, Rychlewski 10, Stolarek 3, Szczap 7, Pietrow 31, Bugaj 1 i Kronowiecki 1.