Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
25 paź

Juniorzy starsi rozpoczynają sezon 2017/2018


Sezon 2017/2018 rozpoczęty

Nie udał się debiut konińskim juniorom starszym w pierwszym meczu Wielkopolskiej Ligi Koszykówki U20. Podopieczni Norberta Napierały musieli uznać wyższość zdec...ydowanie wyższych i silniejszych rywali MKK PYRA, choć do przerwy grali jak równy z równym. Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie i zakończył się wynikiem 90:64 dla Poznania w kwartach 23:25, 22:15, 19:11 i 26:13. Dla MKSu punkty zdobywali: Bartek Rychlewski 23, Sergiusz Napierała 11 (3x3), Łukasz Zawodniak 11 (1x3), Jakub Zamiatowski 7, Hubert Szczap 6, Jakub Bugaj 2 i Hubert Bogacki 2 i Przemek Kwiatkowski 2. Życzymy powodzenia w dalszych startach!