Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Juniorzy gorsi od Pyry Poznań
12 lis

W niedzielnym meczu Juniorzy MKS MOS Konin podejmowali na własnym parkiecie Pyrę Poznań.

Juniorzy stali przed ciężkim zadaniem jakim było pokonanie bardzo dobrego zespołu MKK Pyra Poznań. Do przerwy to nasi koszykarze prowadzili w tym meczu 36:31. Niestety w drugiej połowie rewelacyjnie zagrał zespół gości rzucajac na bardzo wysokiej skuteczności a w naszym zespole brakło doświadczenia i celności w kluczowych momentach. Mecz skończył się przegrana MKS-u 66:85.

MKS MOS Konin - MKK Pyra Poznań (17:19,19:12, 15:26, 15:28)