Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Przegrana trzecia kwarta...
11 lis

Seniorzy MKS MOS Konin wyruszyli do Gniezna po drugie swoje zwycięstwo w tym sezonie. Niestety wysoko przegrana trzecia kwarta nie pozwoliła odnieść podoopiecznym Katarzyny Motyl zwycięstwa na boisku w Gnieźnie i w efekcie przegrali oni 76:99.

Od początku spotkania to MKS dominował na parkiecie. Po 3 minutach koninianie prowadzili 11:2 i to Gniezno musiało nadrabiać straty. Niestety jak sie później okazało było to ostatnie tak wysokie prowadzenie MKS-u w tym meczu. Po słabym poczatku jaki zaprezentowali gnieźnianie od połowy pierwszej kwarty zaczęli regularnie trafiać za 3 punkty a także wyprowadzać szybkie kontratatki i pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 21:21. W drugiej kwarcie gra nadal toczyła się punkt za punkt i żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć przewagi. Do połowy mieliśmy wynik 41:39 dla MKK Gniezno.

Trzecia kwarta to koncertowa gra gospodarzy, którzy niesieni dopingiem kibiców raz za razem trafiali do kosza. Niestety w naszej drużynie coś się zacięło i przed czwartą kwartą strata do MKK wynosiła już 19 punktów. Wczwartej kwarcie nie udało sie odrobić strat i to MKK Gniezno wygrało w tym spotkaniu 99:76.

MKK Gniezno - MKS MOS Konin 99:76 (21:21, 20:18, 32:15, 26:22)
MKS MOS Konin:
Kamil Biernacki 17, Adam Krzemień 17 (3x3), Błażej Rabe 10, Tomasz Grabianowski 10 (2x3), Rafał Marszałek 9 (3x3),Dawid Bobrowski 5 (1x3), Paweł Szalaty 5, Jakub Musioł 3 oraz Mikołaj Kasprzak, Mikołaj Musioł, Patryk Kaźmierczak.