Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Seniorzy wygrywają po emocjonującej końcówce
08 gru

Nasi seniorzy przyzwyczaili już kibiców do emocjonujących końcówek. Tym razem pokonali oni Polonię Leszno 79:76.

Po kilku meczach przegranych w końcówce tym razem udało się osiągnąć sukces i seniorzy MKS MOS Konin mogli cieszyć się z drugiego w tym sezonie zwycięstwa. Od początku to MKS grał lepiej lecz pod koniec pierwszej części gry Polonia zbliżyla się na 4 punkty. W drugiej kwarcie ponownie MKS wypracował sobie kilkupunktową przewagę i po pierwszej połowie na tablicy wyników mieliśmy 40:28 na korzyść gospodarzy. W drugiej połowie gra toczyła się na wyrównanym poziomie a nasi koszykarze utrzymywali kilkupunktową przewagę. Pod koniec spotkania Polonia dogonila nasz zespół i czekała nas nerwowa końcówka. Na całe szczęście, tym razem to MKS okazal się lepszy i wygrał 79:76.

MKS MOS Konin - Polonia Leszno 79:76 (22:18, 18:10, 17:21, 22:27)