Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Spójnia bez szans
28 lut

Nie pozostawili szans koszykarze MKS MOS Konin rywalom ze Stargardu Szczecińskiego wygrywając 102:58 w kolejnym meczu strefy U-18.

Początek ponownie nie należał do graczy MKS-u. Fatalna skuteczność i duża liczba błędów spowodowała że to goście zdobywali punkty. Po przerwie na żądanie MKS zaczął grać lepiej i skuteczniej co przyczyniło się do wygrania pierwszej kwarty 22:14. Kolejne części meczu to już zdecydowana dominacja naszych zawodników. Szybkie kontrataki i składne akcje pozwoliły na powiększanie przewagi. Ostatecznie MKS wygrał zdecydowanie 102:58. Ponownie najlepszym punktującym zespołu byl Aleksander Dziewa - 28 punktów.

MKS MOS Konin - KS Spójnia Stargard Szczeciński 102:58 (22:14, 24:13, 28:16, 28:15)
MKS MOS Konin
: Dziewa 28, Kotwasiński 18, Miklaszewski 14, Barszcz 12, Grochowski 11, Zacharski 9, Lenartowski 8, Hejosz 2, Świerczyński 0.

Kolejne i za razem ostatnie spotkanie już jutro (niedziela) o godzinie 11:00. Rywalem MKS-u będzie MKKS ŻAK Koszalin.