Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
14 lis

Zwycięstwo Juniorów


W sobotę kolejne spotkanie w ramach ligi  U 18 rozegrali konińscy juniorzy.

 W minioną sobotę kolejne spotkanie w ramach ligi  U 18 rozegrali konińscy juniorzy. W meczu z BC Obra Kościan doszło do bardzo emocjonującej końcówki, w której minimalnie lepsi okazali się Koninianie. Wynik 82:81 (21:15, 13:25, 22:24 i 16:17) aż nadto ukazuje emocjonujący przebieg meczu. Punkty zdobywali: Napierała 4, Zawodniak 5, Wojtasik 3, Rychlewski 11, Pietrzak 13, Szczap 15, Pietrow 28 i Bugaj 3.