Ta strona korzysta z cookies

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny,
co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zamieszczanie ich na urządzeniu.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany tych ustawień.
x
Zwycięstwo młodziczek
21 lis

Zwycięstwo młodziczek


Pierwsze zwycięstwo młodziczek!

W niedzielę, w konińskiej hali kdk swoje pierwsze zwycięstwo odniosły młodziczki młodsze MKS MOS, mając za rywalki zespół UKS Krzesiny 78:35 kwarty (17:7, 22:6, 23:10 i 16:12). Po dziewczynkach widać duży progres i na zwycięstwo nie trzeba było długo czekać. w meczu punkty zdobywały: Zaorska 5, Pigulska 4, Pakuła 7, Grzesiak 8, Szostak 12, Kuznowicz 3, Olejnik 4, Goeldner 2, Gudacz 33. Cieszy to, że aż 9 dziewczynek zdobywało punkty a zatem zespół jest dobrze prowadzony przez duet trenerski Wysocki-Kulczewski.